čtvrtek 24. června 2021 Jan

Terno má největší nabídku výrobků od místních výrobců a pěstitelů

PR článek

Zákazníci už dobře vědí, že supermarkety Terno dlouhodobě spolupracují s regionálními dodavateli a v současné době nabízejí největší nabídku regionálních a farmářských výrobků. Také z tohoto důvodu se zákazníci do Terna pravidelně vracejí a svým nákupem regionálních potravin místní výrobce a pěstitele podporují.

A nabídka je opravdu pestrá, důkazem je českobudějovické Terno s více než 1700 kvalitními potravinami od 83 výrobců z jihočeského regionu. Pozadu nejsou ani menší Terna v Týně nad Vltavou, Třeboni, Bechyni a v Trhových Svinech. Také v těchto supermarketech mohou zákazníci v Ternu vybírat z více jak 1000 regionálních a farmářských výrobků.

Těší nás, že si zákazníci oblíbili novinky z minulého roku a pravidelně nakupují  výrobky z mléka Anglonubijských koz z Farmy v Marinkách u Malého Ratmírova nebo vyzrálé bio hovězí maso z ekologických farem z Novohradských hor. Letos jsme rozšířili nabídku regionálních výrobků o mléčné výrobky z kozí farmy Výrov, 100% šťávy z chelčické ZEMCHEBY, Ovesný chléb z netolické pekárny Kuliš a Jerie, uzenářské výrobky z MASO UZENINY PÍSEK, pečivo z Pekárny Václav Kotyza z Veselí n. L., alkoholické nápoje ze Svachovky u Českého Krumlova nebo piva z pivovaru Solnice z Českých Budějovic.

Také letos v červnu se mohou zákazníci supermarketů Terno zapojit do soutěže o víkend na farmě Náhlov u Frymburku. Stačí v rámci svého nákupu nakoupit alespoň jeden farmářský výrobek.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Terno, nabídka, výrobky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.