úterý 21. září 2021 Matouš

Vzdělávací a kulturní centrum Jindřichův Hradec srdečně zve na kulturní program měsíce srpna

PR článek

V sobotu 21. srpna se v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií uskuteční srpnový Film&Foto Fest. Akce proběhne od 13 do 17 hodin a představí bohatý celodenní program pro celou rodinu s filmovou a fotografickou tématikou, tentokrát s podtitulem „Nahlédnutí do doby Marie Terezie“.

Program srpnového Film & Foto Festu nabídne všem zájemcům možnost nechat se vyfotografovat profesionálním fotografem přímo v muzejním fotoateliéru, na děti bude čekat nejedno překvapení v podobě zábavných her a atrakcí. Agentura Argo, v čele s Mistrem filmové choreografie Petrem Nůskem, zde opět představí dechberoucí umění profesionálních kaskadérů a specialistů.

Všichni návštěvníci se mohou opět těšit na přehlídku filmových rekvizit a kulis z celosvětově známých filmů. Pro ty, kteří jsou fascinováni a přitahováni historickými artefakty, bude bezpochyby velkým zážitkem vystavená sbírka zbroje a zbraní, které byly použity při natáčení nejen českých, ale i zahraničních filmových počinů.

Na program akce volně naváže koncert jindřichohradecké blues rockové kapely Pasiáns, která představí nejen své vlastní autorské skladby, ale i volně pojaté cover verze skladeb světových a legendárních hudebních uskupení. Koncert začne v 18 hodin s délkou trvání dvou hodin a všichni příznivci kvalitní hudby si zcela bezpochyby přijdou na své.

Více informací na www.vkcjh.cz.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Vzdělávací a kulturní centrum Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.