středa 22. září 2021 Darina

Globus slaví 25 let a vy u toho nesmíte chybět

PR článek

Tuto sobotu od 10:00 do 15:00 hodin na vás čeká před hypermarketem Globus České Budějovice narozeninová oslava. Globus tento rok slaví velké jubileum - 25 let na českém trhu a vy se tak můžete těšit na speciální nabídky, soutěže a velkou narozeninovou oslavu!

UŽIJTE SI NAROZENINOVÝ NÁKUP S CELOU RODINOU

Jaké by byly narozeniny bez pořádné oslavy?  Ta je pro zákazníky v Budějcích naplánována na tuto sobotu 11. září 2021 od 10:00 do 15:00 hodin.

Těšit se můžete na soutěže, malování na obličej, herní konzole a mnoho dalšího. Nudit se nebudou ale ani dospělí! Před Nákupním centrem Géčko a před Globusem bude probíhat Burger Street Festival! V rámci oslavy je přichystaný narozeninový burger Globus, který můžete hned zapít narozeninovým pivním speciálem z dílny regionálního minipivovaru Kněžínek.

Více informací na webu.  

VYHRAJTE RENTU 25 000 KČ NA 25 MĚSÍCŮ

Do 25.9.2021 můžete navíc ve všech hypermarketech Globus soutěžit o hlavní výhru: měsíční rentu 25 000 Kč na 25 měsíců! Stačí nakoupit nad 250 Kč, vyplnit soutěžní kupon, který je součástí účtenky a vhodit jej do soutěžního boxu v hypermarketu. Poté už můžete jenom s napětím čekat, jestli právě Vaše účtenka, bude ta výherní. Podrobné informace najdete zde

SKENUJTE A VYHRÁVEJTE – KAŽDÝ DEN JEDEN NÁKUP ZDARMA

Nakupte od 1. září do 15. září 2021 v budějckém Globusu minimálně za 500 Kč s ručním skenerem služby Scan&Go a vyhrajte váš nákup zdarma. Vyhrát můžete každý den.

Pravidla soutěže naleznete zde.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Globus, oslava, narozeniny, 25 let

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.