pátek 22. října 2021 Sabina

Jihočeský kraj zve na Dny otevřených ateliérů 2021

PR článek

Pouze jednou za rok máte možnost navštívit v polovině října některý z vybraných ateliérů a osobně se tak potkat s umělci, kteří žijí a tvoří v jižních Čechách. Poznejte práci výtvarníků, řemeslníků, designérů či architektů. Užijte si bohatý doprovodný program, workshopy a komentované prohlídky. Navštivte DesignMarket – setkání s tvůrci a autory, kteří pravidelně v unikátních prostorách Tiskárny Karmášek představují originální šperky, oblečení, módní doplňky a další umělecké práce. A co vás letos čeká?

Program DOA2021 8.10. říjen

  • v pátek 8. října od 10:00 do 15:30 diskuzní fórum: Je kreativita umění? (Galerijní síň Tiskárny Karmášek, České Budějovice, rezervace nutná)
  • v pátek 8. října od 18:00 slavnostní zahájení DOA2021 a vernisáž výstavy fotografií Nika Brunová: Tiché světlo (Galerijní síň Tiskárny Karmášek, České Budějovice / výstava potrvá do 30. listopadu a bude přístupná ve všední dny od 9:00 do 16:00 a o víkendu po telefonické domluvě: 777 698 822)
  • v sobotu a neděli 9.-10. října máte možnost navštívit otevřené ateliéry po celém Jihočeském kraji, jejich seznam naleznete cesta za / ateliéry
  • v neděli 10. října od 13:00 do 18:00 DesignMarket + doprovodný program (Tiskárna Karmášek, České Budějovice)

NEZAPOMEŇTE na DOA2021 časopis! Vyzvednou si ho můžete od poloviny září na mnoha jihočeských infocentrech, případně si aktuální číslo stáhnout už teď na našem webu: časopis DOA

www.dnyotevrenychatelieru.cz

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Dny otevřených ateliérů, Jihočeský kraj, kultura, pozvánka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.