sobota 2. července 2022 Patricie

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Temelín slaví dvacet let spuštění druhého bloku. Návštěvníky zve na koncert kapely Olympic

PR článek

Olympic, Anna K. nebo zábava pro děti. Takový program připravila Skupina ČEZ pro veřejnost u Infocentra Jaderné elektrárny Temelín na úterý 31. května. Energetici si totiž připomínají dvacet let od spuštění druhého temelínského bloku.

Hity jako Želva, Pták rosomák nebo třeba Jasná zpráva možná zazní v úterý 31. května pod chladicími věžemi Jaderné elektrárny Temelín. „Co konkrétně Olympic zazpívá, je plně v jejich režii, bude to tedy překvapením i pro nás. Každopádně jsme rádi, že tato česká ikonická kapela k nám dorazí a lidé si tak budou moci naživo připomenou jejich největší hity,“ uvedl Petr Šuleř, vedoucí komunikace jaderných elektráren ČEZ.

Hodinový koncert kapely Olympic začíná v 19:30 hodin. Program u temelínského infocentra poběží už od 15:30 hodin. Od 15:45 hodin se představí kapela pro děti Pískomil se vrací. Od 17:45 vystoupí Anna K. a celý program vyvrcholí od 19:30 hodin koncertem několikanásobných Českých slavíků.

Pro děti navíc energetici připraví zábavné atrakce v podobě skákacího hradu, skluzavky s bazénkem, malování na obličej, pletení copánků nebo modelování z balónků. Pro všechny je vstup zdarma.

Hodnocení článku je 44 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Temelín, výročí, koncert

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.