Počasí dnes-1 °C, zítra2 °C
Středa 8. února 2023  |  Svátek má Milada

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Golfisté podpoří centrum Bazalka

PR článek

V pondělí 29. srpna 2022 se v areálu Golfového klubu v Hluboké nad Vltavou uskuteční 4. ročník benefičního golfového turnaje pro Centrum BAZALKA. Turnaj se koná pod záštitou bývalého hráče NHL a dlouholetého patrona Centra BAZALKA Aleše Kotalíka.

Charitativní golfový turnaj má již mnohaletou tradici. Původně se konal na Svachovce, v roce 2019 se přesunul na Hlubokou. Turnaje se účastní široké spektrum hráčů, od sportovců-hokejistů po amatérské hráče, které spojuje myšlenka pomoci.

Akce se koná 29. srpna.

„Když jsem skončil v NHL a vrátil se do Čech, bylo pro mě samozřejmostí pokračovat v podpoře charitativních projektů. S Centrem BAZALKA spolupracuji již více než 10 let, jsem rád, že můžu přispět k jeho fungování,“ říká Aleš Kotalík.

„V loňském roce se nám podařilo v rámci turnaje získat 71000 Kč ze startovného, dobrovolného charitativního vkladu a zakoupené tomboly. I letos se můžou hráči těšit na hodnotné ceny pro vítěze, za vložené soutěže a pro výherce tomboly,“ informuje Ing. Vanda Polívková, ředitelka Centra BAZALKA.

Výtěžek bude použit pro Centrum BAZALKA na realizaci stavby Domova pro osoby se zdravotním postižením.

Ohodnoť článek

Štítky bazalka, budějovice, golf, kultura, National Hockey League, Aleš Kotalík, Hluboká nad Vltavou, Česko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.