úterý 29. listopadu 2022 Zina

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vyhrajte vstupenky na legendární slavnosti piva

PR článek

Open-air hudební a pivní slavnosti začínají na českobudějovickém Výstavišti v pátek 16. září. Pivovary a minipivovary budou letos soustředěny hned za hlavní bránou areálu, samozřejmě je doplní stánky s občerstvením.

Letošní novinkou slavností je venkovní stage, pikniková zóna a otevřená ohniště nejen pro zahřátí, ale i k opékání buřtů. O dětský program se postará Sportovní klub FAME s tvořivými a sportovními aktivitami. Vstupenky jsou v prodeji na webových stránkách.

Tři výherci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, mají možnost vyrazit na Slavnosti piva zdarma.

Dvoudenní hudební program

Brány Výstaviště se otevřou v pátek ve čtyři hodiny a v sobotu ve dvě, takže milovníci piva budou mít dost času ochutnat všechny pivní vzorky, které budou na čepu.

SLAVNOSTI PIVA -  16. - 17. 9. 2022
Instagram: @vystavistecb
Facebook: @vystavisteceskebudejovice

Páteční hudební program zahájí DJ Matyáš Palkovič, v půl šesté zahraje hardrocková kapela Elegie rock, jedna z nejslavnějších kapel plzeňské scény začátku 80. let, se zpěvákem Jardou Holým, rockovým nestorem Jardou Rajtmajerem a sehranými muzikanty. Elegii vystřídá Matyáš Palkovič a v půl deváté program zakončí Seven´s unplugged. Pětice budějckých muzikantů v sestavě kytara, bicí, baskytara a dva sólové zpěvy hraje hity světových rockových velikánů i vlastní hity v akustické verzi.

Sobotu odstartujte opět Matyáš Palkovič, ve tři hodiny ho vystřídá českobudějovická pop-rocková parta SteySky, která si zakládá hlavně na perfektním provedení živé produkce svých melodických songů, stejně tak i předělávek známých světových hitů. V půl šesté ovládnou pódium budějčtí Mad Bulls, kteří mají v repertoáru hity od slavných kapel jako například Deep Purple, Whitesnake, Rainbow a mnoho dalších. Finále sobotního programu bude patřit kapele Kabát Revival West. Tím ale Slavnosti piva nekončí. V pátek i v sobotu se areál uzavře v jednu hodinu po půlnoci.

V případě nepříznivého počasí budou připraveny party stany, takže slavnosti nemůže nic ohrozit.

Vstupenky jsou v prodeji   on-line. Na místě je bude možné zakoupit na pokladnách, průchod bude přes turnikety po načtení QR kódů. Pro skalní pivaře a hudební fanoušky je v nabídce i dvoudenní vstupenka.

Soutěž o vstupenky na Slavnosti piva (16.-17. září, Výstaviště České Budějovice)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Slavnosti piva. Stačí jen do pondělí 12. září do 10 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. Výherci budou informováni emailem. 

Soutěž skončila! Výherci byli informováni.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Štítky Slavnosti piva, kultura, výstaviště, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.