Počasí dnes-1 °C, zítra2 °C
Středa 8. února 2023  |  Svátek má Milada

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Golfisté podpořili Centrum Bazalka

PR článek

Krásné počasí a pohodová atmosféra doprovázely na konci srpna průběh čtvrtého ročníku benefičního golfového turnaje pod záštitou Aleše Kotalíka, bývalého hráče NHL a dlouholetého patrona Centra BAZALKA.

V Zámeckém Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou se sešly na tři desítky hráčů a hráček. Ti změřili své síly na greenu a svou účastí podpořili Centrum BAZALKA. Turnaje se účastnili jak zástupci sportovců-hokejistů, tak amatérských hráčů, které všechny spojuje myšlenka pomoci. Podívat se přišli i klienti BAZALKY. Těm se nejvíc líbila projížďka po hřišti v elektrickém golfovém vozíku, kterou jim zprostředkoval maršál Aleš Břečka.

„V rámci turnaje se nám podařilo vybrat 50.436 Kč ze startovného, dobrovolného charitativního vkladu a zakoupené tomboly. Celou částku použijeme na dofinancování stavby Domova pro osoby se zdravotním postižením, který v současné době BAZALKA staví pro své dospělé klienty,“ říká Vanda Polívková, ředitelka Centra BAZALKA. Aleš Kotalík už jen dodává: „Jsem rád, že turnaj opět podpořilo mnoho hráčů a že BAZALCE můžeme finančně pomoci při zajišťování péče o děti a dospělé s postižením.“

Ohodnoť článek

Štítky golf, bazalka, podpora, České Budějovice, Aleš Kotalík, National Hockey League, Hluboká nad Vltavou

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.