Poslední den v roce nebude na radnici úředním dnem

Autoři | Foto pixabay.com / ilustrační foto

Silvestr nebude na českobudějovickém magistrátu úředním dnem. Kvůli rozhodnutí centrální banky, která zkrátila pracovní dobu bankovních ústavů se musel úřední den přesunout na jiný den. Radnice o tom informovala v tiskové zprávě.

Úřední hodiny se na českobudějovickém magistrátu přesunuly ze středy 31. prosince na úterý 30. prosince od 8 do 17 hodin. 

„Důvodem je zkrácení pracovní doby bankovních ústavů podle pokynů centrální banky v souladu s platnou legislativou. Magistrát, jako rozpočtová organizace, má povinnost k 31. prosinci každého roku odvést zůstatek rozpočtových pokladen a pokladních míst na bankovní účet, a tím zajistit nulový stav hotovosti,“ vysvětluje tajemník magistrátu Zdeněk Řeřábek.

Hodnocení článku

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky České Budějovice, radnice, úřední dny

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.