neděle 19. ledna 2020 Doubravka

Budějce se chystají na módní show, která pomůže dětem

V prostorách multifunkčního pavilonu T budějckého Výstaviště se ve středu uskuteční osmý ročník Benefiční módní show pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Charitativní akce startuje ve 20 hodin a večerem vás budou provázet Iva Pazderková společně s Petrem Wagnerem.

Na velké přehlídkové scéně se představí celá řada osobností. Pánové se mohou těšit na vítězky ČESKÉ MISS, včetně té letošní Gabriely Kratochvílové. Po mole se projdou i modelky agentury Artmodels, dámskou část publika pak potěší finalisté soutěže Muž roku.

Pro návštěvníky akce je kromě velkolepé módní show připraven také laserový videomapping a multimediální show.

Organizátoři pro všechny hosty dále připravili akrobatická umělecká představení, vzdušný tanec a výstavu fotografií, ve které se české osobnosti promění ve filmové hrdiny. Příkladem může být Pavel Liška a jeho role Jacka Sparrowa jako Piráta z Karibiku.

Na galavečer dorazí také frontman skupiny Charlie Straight Albert Černý, finalisté třetí řady soutěže Česko Slovensko má talent a akrobatická skupina Vertigo, kapela Sixin či brazilský hudebník Santiago Ferreira.

Vstupenky na módní událost, jejímž mediálním partnerem je Budějcká Drbna, můžete zakoupit v síti TICKETPRO, v DK Metropol nebo přímo v pořadatelské agentuře Art4promotion. Výtěžek charitativní akce budě věnován Nadaci Terezy Maxové dětem.

Štítky Benefiční módní show pro Nadaci Terezy Maxové dětem, České Budějovice, Výstaviště, pavilon T

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.