středa 30. září 2020 Jeroným

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nejlepší tradice i moderní komunikace pro 21. století. To je Vojenská zdravotní pojišťovna

Někdo raději vyřizuje záležitosti kolem svého zdravotního pojištění osobně. Pro toho má Vojenská síť poboček po celé republice. Někdo raději vyřizuje vše online. Pro toho má Vojenská Klientský portál a aplikaci Zdraví na klik do mobilu.

Klientský portál je virtuální přepážka, přes kterou se dá zjistit spousta věcí a taky leccos vyřídit. Přes portál si klient může změnit osobní údaje, zkontrolovat výpis zdravotní péče, požádat o příspěvek z fondu prevence, přihlásit se do Benefit Klubu, požádat o průkaz pojištěnce. Osoby samostatně výdělečně činné si mohou zkontrolovat platby i podat roční přehled. Tato komunikace je samozřejmě důkladně bezpečnostně zajištěná.  Navíc je s webovým Klientským portálem propojena také uživatelsky příjemná mobilní aplikace Zdraví na klik, která rovněž nabízí mnoho užitečných funkcí.  Třeba zdravotní deník, vyhledání lékaře v okolí, a dokonce SOS volání v případě nehody nebo třeba úrazu.

Moderní způsoby přivolání pomoci v případě nouze jsou velice užitečné, protože i pouhé vytočení tří čísel může být při vážném zranění a otřesu nad síly zraněného,“ říká Jan Mates, vedoucí marketingu Vojenské zdravotní pojišťovny. „Pomocí naší aplikace Zdraví na klik mohou lidé dát zprávu jak na tísňovou linku, tak i svým blízkým včetně zaslání GPS polohy. Aplikace Zdraví na klik je určena v omezené míře i široké veřejnosti, ne pouze klientům Vojenské zdravotní pojišťovny,“ dodává Jan Mates.

Protože právě nyní až do 30. září probíhá přehlašovací období, kdy je možné změnit zdravotní pojišťovnu, vyjmenovává ředitel českobudějovické pobočky Stanislav Jirkovský, proč by si klienti měli zvolit právě Vojenskou: „Na prvním místě je to samozřejmě časově dostupná a špičková zdravotní péče pro každého klienta, tu zajišťují smluvní zdravotnická zařízení, kterých máme více než 27 tisíc. Dále je to jednoduchá a moderní komunikace, široká škála příspěvků v preventivních programech a navíc možnost stát se členy Benefit Klubu, který nabízí celou řadu slev a výhod při nakupování zboží a služeb. Pokud se zájemci staví na naší pobočce v Českých Budějovicích v administrativní budově Piano, vše jim rádi dopodrobna vysvětlíme a pomůžeme s přihlášením.“

Kde nakupují členové Benefit Klubu levněji? Třeba v síti Moje lékárna, a to v kterékoliv ze 340 jejích lékáren po celé republice nebo na webu. Sleva se dá též uplatnit na produkty tradiční české bylinářské firmy Dr. Popov i na zdravé nutriční pasty Pastees Koupit výhodně zdravou a čím dál populárnější barefoot obuv mohou klienti Vojenské v obchodě BarefootManie. A dokonce i korekce některých očních vad v síti špičkových očích klinik Lexum se dá pořídit se značnou úsporou právě pro členy Benefit Klubu. Dále zmiňme ještě slevy v populárních sportovních obchodech Hervis a Litex, kde je možné nakoupit oblečení i další potřeby pro pohybové a volnočasové aktivity. Pro vyznavače těchto aktivit je zde také jedinečná příležitost výhodně si pořídit ActivePass od Sodexa, skvělou kartu na volné vstupy, která zajišťuje opravdu širokou škálu vyžití. To jsou jen některé položky ze seznamu slev a výhod, který se neustále rozšiřuje.

Přihlásit se k Vojenské zdravotní pojišťovně je možné do 30. září na některém z kontaktních míst, nebo elektronicky.
Více informací na webových stránkách, v call centru 844 888 888 i na Facebooku.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

PR text

Štítky Vojenská zdravotní pojišťovna, zdraví, pojištění, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.