Čt 13. 8. 2026Alena
Doprava

Světelná signalizace křižovatky Levobřežní s Labskou nefunguje

Ddvoral201 minuta čtení14. 3. 2016, 11:41
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Porucha světelné signalizace na křižovatce Levobřežní s Labskou na okraji Českých Budějovic může potrápit řidiče, cyklisty a chodce. V těchto místech by tedy všichni měli dbát zvýšené opatrnosti.

Nejčastěji zde dochází k odbočení ve směru od centra na sídliště Vltava, kde se po pravé straně nachází obchodní zóna. „Na odstranění závady se nyní intenzivně pracuje,“ doplňuje mluvčí města Jitka Welzlová.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítáDoprava

Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítá

Výstavba velké logistické haly Amazon u Boršova nad Vltavou se přibližuje. Přestože areál vzniká nedaleko budějovického letiště, investor nepočítá s tím, že by se využívala nákladní letecká doprava. Vedení letiště ovšem potvrdilo, že o cargo provozu v budoucnu uvažuje.

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korunSpolečnost

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korun

Areál Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích během léta prochází významnou proměnou. Škola realizuje rozsáhlé stavební úpravy a modernizaci vybraných budov, jejichž cílem je rozšířit výukové kapacity, zlepšit komfort studentů i zaměstnanců a dále posílit bezbariérovost celého kampusu.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook