úterý 18. února 2020 Gizela

DOPRAVNÍ INFO: Řidiče omezí cyklistický etapový závod Okolo jižních Čech

Pouze několik krátkých uzavírek čeká v následujících dnech řidiče v jižních Čechách. Na Táborsku začala výstavba nového mostu, která zdrží přibližně pět minut, do 3. září je potřeba počítat i s cyklistickým etapovým závodem Okolo jižních Čech.

Táborsko

Až do 15. prosince je uzavřen úsek silnice II/135 mezi obcemi Dvorce a Tučapy na Táborsku. Důvodem je výstavba nového mostu. V místě je naplánována oboustranná objížďka, která je vedená po souběžné provizorní komunikaci. Délka objížďky je 100 metrů a je nutné počítat se zdržením kolem pěti minut na semaforech.

Jihočeský kraj

Cyklistický klub Jindřichův Hradec pořádá v termínu od 31. srpna do 3. září etapový závod Okolo jižních Čech. V této době je tak možné v dotčených úsecích narazit na krátkodobé úplné uzavírky pozemních komunikací, a to konkrétně v okresech České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Český Krumlov.

  • na trase II. etapy závodu České Budějovice – Tábor (31. srpna),
  • na trase III. etapy závodu České Velenice – Nová Bystřice (1. září),
  • na trase IV. etapy závodu Třeboň – Kaplice (2. září),
  • na trase V. etapy závodu Dačice – Jindřichův Hradec (3. září).

Úplná uzavírka jednotlivých dotčených úseků na trase jednotlivých etap se povoluje pouze na dobu počínaje vjetím vpředu jedoucího doprovodného vozidla označeného červenými praporky do dotčeného úseku a konče výjezdem vzadu jedoucího vozidla označeného praporky se vzorem šachovnice. Dočasné uzavření může trvat vždy maximálně 15 minut.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.