pátek 18. září 2020 Kryštof

SOUTĚŽ: MODA Fashion Day se vrací do Českého Krumlova

Příští sobota bude Zámecká jízdárna v Českém Krumlově patři módě. Po roce se do města vrací MODA Fashion Day. Jde o společenskou událost, která představuje současnou módní scénu v České republice. Koncept má ambice stát se součástí každoročního kulturního regionálního programu.

Konfrontace místních aktivit se současnou celorepublikovou i zahraniční módní scénou vytváří zajímavé a divácky velmi přitažlivé téma. Móda je samozřejmou součástí umění a životního stylu. Podpora prodeje, prezentace autorské tvorby a vyhledávání mladých talentů je hlavní prioritou projektu. 

Program začíná v 18 hodin ve foyer Zámecké jízdarny pop-up storem, kde bude probíhat šperků, kosmetiky a doplňků. Samotná přehlídka začne v 19:30. Představeny budou šaty z butiků Hala Bala, Underwear nebo Sophistic by Veronica. Hlavním hostem večera bude Taťána Kovaříková.

Všechny předvedené modely jsou prodejní a budou po skončení módní přehlídky k zakoupení. Vstupenka na akci zároveň platí pro after party v klubu City Lounge v Hradební ulici a drink zdarma. Začátek je ve 21:30. Cena lístku je 300 korun do 2. až 6. řady. 400,- korun do 1. řady. 

Doprovodnou akcí konající se dopoledne 16. dubna v hotelu Bellevue je seminář Ženy a finance. Na stránkách  www.moda-fd.cz navíc naleznete soutěž o poukaz na nákup v hodnotě 2500 korun v Hala Bala.

Soutěž o vstupenky na MODA Fashion Day Český Krumlov 2016 (16. dubna - 18:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na MODA Fashion Day Český Krumlov 2016. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do středeční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Modelky se projdou po třicetimetrovém mole. Správně je tedy odpověď C.

Dvě volné vstupenky vyhrála čtenářka Lenka Růžičková. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.