pondělí 28. září 2020 Václav

SOUTĚŽ: Okouzlující Nano zahrají v sobotu společně s Lex Barker ve Velbloudu

„Nano jsou jiní. Nano jsou okouzlující,“ říkají o této svérázné partičce organizátoři sobotního koncertu v Velbloud Music Baru. Pokud nevíte, kdo Nano jsou, vězte, že se jedná o skvělou indie rock/popovou kapelu z Prahy.

V čele skupiny stojí výrazná Marquet, kterou kryjí současní i bývalí členové kapel Queens Of Everything, Prague Ska Conspiracy či Basta Fidel. Nano jsou po koncertní stránce velmi aktivní, vidět jste je mohli v celé řadě klubů, ale i na festivalových prknech. Ostatně ani ve Velbloudu nebudou hrát poprvé.

Jako speciální host večera se představí místní chasníci Lex Barker. Jejich rap-rock si získává čím dál více fanoušků! Organizátoři slibují také DJ Afterparty. „Kdo že nám to bude vyhrávat k tanci a poslechu? To si zatím schováváme jako překvápko,“ vzkazují pořadatelé.

Na sobotní koncert Nano a Lex Barker mohou tři z vás získat vstupné pro dva. Stačí jen odpovědět na následující otázku a doufat, že budete vylosováni.

Soutěž o vstupenky koncert kapel Nano a Lex Barker (23. 4. - 21:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na vystoupení kapel Nano a Lex Barker. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Album se jmenuje 2am Bedroom Songs. Správně je tedy odpověď A.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Václava Medalová, Pavel Strnad a Lucie Michnerová. Blahopřejeme!

Autoři | Foto Facebook kapely Nano

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.