pátek 18. září 2020 Kryštof

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na koncert kultovní Znouzectnosti

Neskutečných 30 let na scéně, skoro 3000 vystoupení, lehce ke 300 písním. Tři týpci. Často jen příslovečné tři akordy. Někdy i pouhé dva. Celkem obdivuhodné skóre. Plzeňská Znouzectnost se nikdy nebrala příliš vážně, ostatně předešlá slova, která jsou obsažena v jejich promo materiálech, to jen dokazují. Znouzectnost je kult. Osobitá alternativa, mix několika žánrů, pohoda... V pátek 3. června kluci zahrají v českobudějovickém Velbloud Music Baru.

Znouzectnost původně na programu klubu nebyla, ale jelikož kapele na poslední chvíli vypadla akce, narychlo se domluvila alternativa. A ta musí všechny jihočeské fanoušky zaručeně potěšit. Ostatně tato skvadra je buď milována, nebo naprosto ignorována. Nic mezi snad ani neexistuje.

Jako bonus na akci vystoupí sólově Déma a Caine. Ostatně projekt Démophobia je další kultovkou.

Soutěž o vstupenky na koncert kapely Znouzecnost (3. 6. - 20:30)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na vystoupení kapely Znouzecnost. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Renáta Mikulová, Hana Mašková a Jaroslav Kraus. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.