sobota 26. září 2020 Andrea

SOUTĚŽ: MODA Fashion Day/s/ proběhne ve čtvrtek také v Českých Budějovicích

Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích bude ve čtvrtek 9. června hostit další akci v rámci projektu MODA Fashion Day/s/. Organizátoři tak kromě Hotelu Růže a Zámecké jízdárny v Českém Krulově nechají ožít další atraktivní prostor, tentokrát však v metropoli jižních Čech.

Spojení módy, ženských témat a setkání zajímavých lidí je nosnou myšlenkou celého projektu, který si získává stále více svých příznivců napříč generacemi. Patronkou letošního ročníku se v Českých Budějovicích stala radní města Lucie Kozlová.

Ta vdechla akci sociální rozměr a iniciovala konání workshopu na téma Žena na prahu 21. století aneb Povíme si to u kávy. Problematiku prevence a řešení psychických zátěží v průběhu života nebo citlivé téma domácího násilí budou účastníci diskutovat v hotelu Clarion již v odpoledních hodinách.

Bezesporu atraktivní podívanou slibují všem divákům večerní módní přehlídky od 19:30. Očekávaná prezentace světové návrhářky Alice Abraham jistě přiláká nejednoho příznivce současných módních trendů. Na své si přijdou i milovníci dlouhých společenských rób a obdivovatelé dokonalého zpracování materiálů, kterému často vévodí krajka.

V jejím stínu nezůstanou ani letní kolekce: Klobouky K - Concept Store Tonak, které doplní i pánskou módní show společnosti Bandi. Dále se představí L'Skříň Boutique, který je živým důkazem spojení módy a sociální podpory hendikepovaným ženám.

Výtěžek ze vstupného bude věnován nadacím a organizacím, které se do projektu zapojili. Vstupenky na módní přehlídky si můžete zakoupit v rámci CBsystem.

Více na www.moda-fd.cz.

Soutěž o vstupenky na MODA Fashion Day/s/ (9. června - 19:30)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na MODA Fashion Day/s/ 2016. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Záštitu převzala Lucie Kozlová. Dvě vstupenky vyhrála Jana Staňková. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.