úterý 29. září 2020 Michal

SOUTĚŽ: Na Letní parket Holkov míří kapela Chinaski

V sobotu 30. července od 19 hodin se můžete těšit na jedinečné a minimálně hodinu a půl dlouhé vystopení skupiny Chinaski! Ta představí písně z posledního alba Rockfield, ale i starší hity. Deska Rockfield se natáčela ve studiích, kde natáčely takové hvězdy jako Queen, Coldplay či Black Sabbath.

Jako hosté se předtaví pop-rocková kapela Like-it! z Jaroměřic nad Rokytnou a jihočeská skupina The Vision. Předprodej vstupenek je v síti CBsystem nebo v restauraci U Koňské dráhy. 

Chinaski

Skupina vznikla v roce 1987 jako Starý hadry, dali ji dohromady Pavel Grohman a Michal Novotný (později Malátný) Rok 1994 přináší kapele změny – pod vlivem Charlese Bukowského se podle jeho postavy přejmenovávají na Chinaski a vychází jim stejnojmenné debutové album. Druhá deska Dlouhej kouř (1997), jejíž stejnojmenný singl je tehdy nejhranější písní v rádiích, přináší kapele velkou popularitu i několik nominací na Ceny akademie.

Like-it!

Pop-rocková kapela z Jaroměřic nad Rokytnou se stala Kapelou Vysočiny 2013 a vítězem titulu Vysočina hledá talent 2014.

The Vision

Skupina z Jihočeského kraje hrající vision pop-rock od jara 2014 se skládá ze zkušených muzikantů, kteří spolu působili v několika hudebních projektech.

Další info najdete na www.holkov.cz nebo Facebooku Letního parketu Holkov. Vstup do areálu je od 18:00, začátek od 19:00. Vstupenky jsou v předprodeji v prodejní síti CBsystem.

Soutěž o vstupenky na koncert kapely Chinaski

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na kapelu Chinaski. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Od prvního koncertu uplynulo 19 let. Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Miroslav Jakubec a Vendula Lískovcová. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.