pondělí 28. září 2020 Václav

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Zasoutěžte si s Jipkou o jazykový kurz a zdokonalte se v cizím jazyce!

Podzim je tady a s ním i nová motivace pustit se do studia cizích jazyků. Jazyková škola Jipka si pro všechny, kteří mají chuť začít studovat, připravila skvělou podzimní soutěž o praktické anglické mluvníky a především o dva poukazy na jazykový kurz v hodnotě 2900 korun.

Jak na to? Stačí vyplnit formulář, odpovědět na jednoduchou otázku a ihned se dostáváte do slosování o skvělé ceny. Připravte se, losuje se každý den a vítěz je vyhlášen jedenkrát týdně.

Přemýšlíte, proč začít se studiem jazyků? Třeba proto, že se chcete dále rozvíjet, nebo proto, že chcete překonat strach z mluvení. Ať už je váš důvod jakýkoliv, v Jipce si svůj kurz určitě vyberete i vy.

A na co se můžete v Jipce těšit? Především na skupinové kurzy se zkušenými lektory. To pravé zde najde opravdu každý – od obecných kurzů, kde rozvinete všechny své jazykové dovednosti, přes konverzace pro rozšíření slovní zásoby až po business kurzy, které připraví na každodenní komunikaci ve firmě. Kompletní rozpis těchto a mnoha dalších typů kurzů naleznete zde. Začněte i vy již 3. října!

Nezapomeňte, že Jipku najdete také na Facebooku: 

Vyhrajte s Jipkou poukazy na jazykový kurz!

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.