pondělí 28. září 2020 Václav

SOUTĚŽ: Mandrage a jejich poslední koncert na jihu Čech před koncertní pauzou

Kapela Mandrage vyráží na tour a mezi jejich zastávkami nemůže chybět Kulturní dům Písek. Jedná se o poslední koncert v jižních Čechách před koncertní pauzou, a tak rozhodně nepropásněte možnost Mandrage vidět.

Do Písku přijiždí Mandrage jako jedna z nejoblíbenějších domácích kapel. Jede na vlnách úspěšných alb, singlů a koncertů, mezi kterými nechybí vyprodané největší domácí sály ani největší festivaly, kde Mandrage se svoji unikátní koncertní show baví desetitisíce lidí.

Právě na míru vytvořená nápaditá scéna, speciální efekty, unikátní kostýmy a energický projev dělají z Mandrage jednu z nejlepších koncertních kapel současnosti.

Jejich koncert plný hitů Hledá se žena, Na dlani, Šrouby a matice, Františkovy lázně, Tanči dokud můžeš, Travolta a další byste si rozhodně neměli nechat ujít. Zvlášt, když je to poslední možnost, jak Mandrage na dlouhou dobu vidět. Příští rok totiž nekoncertují.

Vstupenky je možné již nyní koupit na níže uvedených místech:
  • Music center – náměstí Přemysla Otakara II., Krajinská 36/2, České Budějovice
  • Pokladna Kulturního domu Písek
  • Infocentrum Vodňany
  • Infocentrum Strakonice
  • Infocentrum Milevsko

 On-line vstupenky jsou rovněž k dispozici v předprodeji v síti Ticketstream.

Soutěž o vstupenky na koncert Mandrage (28. 10. - 20:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může pět čtenářů vyhrát dvě vstupenky na koncert Mandrage. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Bubeník je Matyáš Vorda

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Klára Lidinská, Eva Plochová, Denisa Balková, Michal Ivana a Markéta Olžbutová. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.