neděle 27. září 2020 Jonáš

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Thajské sauny v salonu Vinitae zlepší vaše zdraví, pomohou zhubnout a zrelaxovat

Hubnutí, relaxace a regenerace. Tato slova asi nejlépe vystihují nově otevřený salon Vinitae v Krajinské ulici. Jedná se o technologii thajských saun, která je jediná v České republice a nachází se přímo v centru Českých Budějovic.

O co se jedná?

Sauny fungují na principu hlubokého infračerveného záření, které ihned prohřívá tkáň na nitrobuněčné úrovni. Při prohřívání zároveň probíhá i oscilační regenerace, která je raritou ve světě saun. Oscilační regenerace zajišťuje vyšší přísun kyslíku do organismu, který je nezbytný při hubnutí či jakékoliv regeneraci organismu. Klient dýchá vzduch pokojové teploty, což napomáhá lépšímu vstřebávání kyslíku, než kdyby dýchal vzduch v klasické sauně. Prohřívání a oscilace probíhá postupně a v souladu s fyziologickými procesy organismu.

Jaké učinky mají procedury?

Užívání saun v salonu Vinitae má mnoho skvělých benefitů pro zdraví:

  • spalování kalorií – za jednu návštěvu spálite 600 až 700 kilokalorií (= hodina běhu průměrnou rychlostí 9 kilometrů za hodinu),
  • hloubková detoxikace organismu – pocením a zvýšeným průtokem lymfy v celém organismu (působí také proti celulitidě),
  • pozitivní ovlivnění hladiny neurotransmiterů v krvi (serotoninu – hormonu štěstí, noradrenalinu a dopaminu), čímž upravují výkyvy nálad, stres a také chuť k jídlu – zejména na sladké,
  • zlepšení regeneračních procesů v organismu – hojení jizev, strií a jiných chronických onemocnění kůže,
  • posílení imunitního systému přirozenou podporou produkce Imunoglobulinů IgA,
  • posilování kardiovaskulárního systému cévní gymnastikou,
  • snižování hladiny cukru v krvi u diabetiků,
  • uvolnění zádových a ostatních svalů,
  • zvýšení produkce kolagenu a stimulace fibroplastických buněk – na základě těchto procesů dochází ke zjemnění vrásek, kožních skvrn, vyhlazení pokožky a podpoře růstu vlasů.

Kdo může do sauny přijít?

Do sauny mohou děti již od 2 let. Délka a intenzita programu se vždy přizpůsobuje potřebám a nárokům klienta. Kontraindikací není mnoho, ale do sauny nemohou lidé s akutním nebo infekčním onemocněním, těhotné ženy a lidé s hemofilií, či jinými poruchami krvácivosti. U lidí se závažným či chronickým onemocněním je třeba každou návštěvu konzultovat s lékařem.

Salon Vinitae
Krajinská 7, 370 01 České Budějovice

telefon: 777 134 674,
e-mail: vinitae.cb@gmail.com.
Facebook

Soutěž o tři poukazy do salonu Vinitae

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát poukaz na pětasedmdesátiminutovou proceduru (45 minut prohřívání, 15 minut oscilační regenerace a 15 minut iontová regenerace). K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do středy 21. prosince do 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Kde se nachází salon Vinitae?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.