pondělí 28. září 2020 Václav

SOUTĚŽ: Tata Bojs to v pátek rozjedou v Café Klubu Slavie

Již tento pátek vystoupí Tata Bojs v Café Klubu Slavie v Budějcích a já vás tam umím dostat. Stačí dobře odpovědět na otázku a lístek je váš! Dva z vás mohou vyhrát po jedné vstupence v hodnotě 399 korun. A to už přece stojí za to zasoutěžit si! 

Tata Bojs dorazí již tento pátek 3. března do Café Klubu Slavie v Českých Budějovicích. Čeká vás jedinečný elektro-akustický klubový, který rozhodně není festivalový „kraťas", ale plnohodnotný koncert s parádní atmosférou.

„Lístky jdou na dračku a je dobré je mít včas. Zbývá jich už jen jedna třetina z celkového počtu," varuje před zájmem dramaturg Klubu Slavie Otta Kovařík.

Pokud nevyhrajete nebo si lístek chcete prostě koupit, jsou pro vás zde: http://bit.ly/TataBojs_CB2017. Fyzicky na budějcké radnici v íčku, v hudebninách na náměstí Přemysla Otakara II. nebo v jakémkoli prodejním místě CBsystem!

Soutěž o vstupenky na Tata Bojs (3. 3. – 21:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát vstupenku na Tata Bojs. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do čtvrteční 10. hodiny prostřednictvím formuláře zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA: Tatáči v Klubu Slavie v Českých Budějovicích hráli naposledy v roce 2014. Správně je tedy odpověď B.

Vstupenku na páteční koncert Tata Bojs vyhráli: Petr Ujec a Jana Vasková. Blahopřejeme! 

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.