Počasí dnes27 °C, zítra30 °C
Sobota 20. července 2024  |  Svátek má Ilja
Bez reklam

SOUTĚŽ: V jihočeském derby Dynamo zaútočí na desátou výhru

Desáté jihočeské derby by Dynamu mohlo přinést desátou ligovou výhru v řadě. Černobílí nadále kralují FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a po skalpu Vítkovic by rádi zdolali i jihočeského rivala, který má zcela opačné problémy. Atraktivní jihočeské derby startuje ve středu v 17 hodin na Střeleckém ostrově.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko, středa 17. dubna, 17:00

Budějcká Drbna rozdává ve spolupráci s klubem 10 vstupenek, které si po dvou rozdělí pět výherců. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do zítřejší 9. hodiny následující otázku a čekat na slosování, které zveřejníme v článku.

Lístky si mohou výherci vyzvednout v informačním centru u hlavní brány stadionu Střeleckého ostrova v ulici Emila Pittera dvě hodiny před začátkem zápasu a musí se prokázat občanským průkazem.

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Tomáš Novák, Miroslav Jana, Ivana Dvořáková, Josef Brom, Jakub Kadoun. Gratulujeme!


Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Foto dynamocb.cz

Štítky soutěž, Dynamo, fotbal, Táborsko, derby, SK Dynamo České Budějovice, 2. česká fotbalová liga, Střelecký ostrov, MFK Vítkovice, FC MAS Táborsko, Emil Pitter, Tomáš Novák, Drbna.cz

SOUTĚŽ: V jihočeském derby Dynamo zaútočí na desátou výhru  |  Soutěže  |  Drbna  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.