středa 4. srpna 2021 Dominik

SOUTĚŽ: Do Metropolu přijede Ondřej Havelka s jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers si zakládají především na přesné interpretaci swingové éry. Ke hře používají i dobové nástroje, které zaručují opravdovou autenticitu hraných skladeb. Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyhrát vstupenky na budějcký koncert.

Tentokrát do Metropolu přivezou ty vůbec “nejkrasší” hudební perly světového swingu z 30. a 40. let minulého století. Návštěvníci koncertu mohou očekávat zběsilé, virtuózní kusy, ale také nesmrtelné sladké melodie.

Ondřej Havelka se svými Melody Makers vystoupí v Metropolu ve středu 22. května od 19 hodin. Vstupenky na koncert zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line a budou v prodeji také před začátkem koncertu.

Soutěž o vstupenky na Ondřeje Havelku a Melody Makers (22. května, 19:00, DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na středeční koncert v DK Metropol. Stačí jen do pondělí 20. května správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Jaromír Frank a Miroslava Jarošová. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Štítky soutěž, Metropol, Ondřej Havelka, Melody Makers

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.