Počasí dnes18 °C, zítra16 °C
Pátek 22. září 2023  |  Svátek má Darina
Bez reklam

SOUTĚŽ: Dynamo čeká poslední domácí zápas. Nastoupí proti Varnsdorfu

Poslední domácí zápas letošní sezony bude pro Dynamo mimo jiné oslavou postupu do nejvyšší soutěže. Jihočeši doma na Střeleckém ostrově přivítají v sobotu od 15 hodin FK Varnsdorf a klub si pro své příznivce připravil celou řadu doprovodných akcí.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: SK Dynamo České Budějovice – FK Varnsdorf, sobota 18. května, 15:00

Budějcká Drbna rozdává ve spolupráci s klubem 10 vstupenek, které si po dvou rozdělí pět výherců. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do zítřejší 9. hodiny následující otázku a čekat na slosování, které zveřejníme v článku.

Lístky si mohou výherci vyzvednout v informačním centru u hlavní brány stadionu Střeleckého ostrova v ulici Emila Pittera dvě hodiny před začátkem zápasu a musí se prokázat občanským průkazem.

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Jaromír Frank, Dušan Bříza, Milan Burian, Petr Syrovátka a Kamil Podzimek. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Autoři | Foto Bramberka Nová | Zdroj dynamocb.cz

Štítky Dynamo, fotbal, soutěž, SK Dynamo České Budějovice, FK Varnsdorf, Střelecký ostrov, 2. česká fotbalová liga, Emil Pitter, Petr Syrovátka, Drbna.cz

SOUTĚŽ: Dynamo čeká poslední domácí zápas. Nastoupí proti Varnsdorfu  |  Soutěže  |  Drbna  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.