úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

SOUTĚŽ: Co se honí hlavou nevěstám v den svatby?

Co všechno může v jedné vteřině nevěstě problesknout hlavou, než řekne své „ano“? A nezmění to nějak její rozhodnutí? Co když řekne nakonec „ne“? Jak se mladá dívka vypořádá s ženskou úlohou v manželství? Být vdanou ženou… ženou v domácnosti! Vařit, prát, žehlit, uklízet, mýt podlahy, mýt záchod?! Opravdu tohle chce? Ještě se může rozhodnout jinak!

Jak to dopadne, uvidíte v divadelní hře „Milena má problém“, kterou uvede českobudějovický Metropol na Malé scéně 27. října v 19 hodin. Uvidíte hravé, dravé ale i vážné a především vtipné představení.

Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich. Všem mužům (těm co doma uklízí, i těm, co neuklízí...) Zkrátka všem, co se chtějí pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl Oscar Wilde: „Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně...“ 

Vstupenky na představení zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line.

Soutěž o vstupenky na představení Milena má problém (27. října, 19:00, DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáří vyhrát dvě vstupenky na představení Milena má problém. Stačí jen do čtvrtka 24. října správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Autoři

Štítky Metropol, divadlo, soutěž, kultura

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.