středa 22. září 2021 Darina

Soutěž: Show Revolution of magic na Vltavě se blíží

PR článek

Nejvyhledávanější český iluzionista Radek Bakalář vystoupí ve svém domovském městě s nejnovější iluzionistickou show. Radek pomotal svými kouzly snad všechny známé osobnosti napříč showbyznysem a tak se opět rozhodl pomotat hlavy i vám všem.

Už 10. září od 19:00 v KD Vltava se rozjede interaktivní magická show, ve které nebude chybět například levitace či hypnotický stav všech přítomných v sále. Každý divák dokonce zažije neuvěřitelné kouzlo ve svých vlastních rukou.

Celá show bude přenášena živě na obrovské promítací plátno, takže budete mít Radka doslova pod drobnohledem. Radek je nejen iluzionista, ale také skvělý moderátor a tanečník, takže propojení těchto faktorů zaručuje, že si odnesete zážitek do konce života.

Přijďte se přesvědčit, že realita, kterou vnímáte možná není realitou, ale pouhou fikcí. Přijďte se podívat na svět, kde je možné absolutně vše. Těšíme se na Vás!

Vstupenky jsou v předprodeji na webových stránkách CB System, vy si o ně ale můžete zasoutěžit.

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může pět čtenářů vyhrát dvě vstupenky na magickou show. Stačí jen do středy 8. září do 20 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Výherci byli informováni emailem. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Revolution of magic, Radek Bakalář, kouzla

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.