neděle 28. listopadu 2021 René

SOUTĚŽ: V Metropolu vystoupí Fragile nebo Kamil Střihavka

PR článek

V druhé polovině října ožije společenský sál Metropolu dvěma koncerty. Ve středu 20. října od 19 hodin zde zahraje slovenská populární a cappella skupina Fragile, která bezesporu patří do evropské špičky svého žánru.

Uslyšíte vokální aranže světových i domácích rock-popových hitů, např. Queen, John Lennon, Karel Gott, Richard Müller či Elán. Hudební přednes kapely je podáván s nadhledem a často vyvolá příjemné mrazení v zádech. To musíte zažít na vlastní kůži!

V neděli 24. října pak přijede do Metropolu rocková legenda Kamil Střihavka. Tentokrát uslyšíte jeho nezaměnitelný hlas v akustickém doprovodu kapely Kamil Střihavka & Leaders! Střihavka se rockovým fanouškům zapsal do srdcí v osmdesátých letech jako zpěvák skupiny Motorband, později vystupoval v trojici BSP s Michalem Pavlíčkem a Otou Balagem a nastoupil také dráhu muzikálového zpěváka.

Vstupenky na oba koncerty zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line zde.

Soutěž o vstupenky na Fragile a Kamila Střihavku

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na zmiňované akce. Stačí jen do úterý 19. října správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Soutěž skončila! Výherci byli informováni. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky soutěž, Metropol, kultura

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.