pátek 18. září 2020 Kryštof

Open Air Musicfest Přeštěnice klepe na dveře, vystoupí hvězdy české hudební scény

Letní festivalová sezona se pomalu blíží a ani jižní Čechy nebudou ochuzeny o kvalitní muziku. Na konci června se uskuteční Open Air Musicfest Přeštěnice a ten bude nabitý hvězdami. Během dvou dní zahrají třeba Chinaski, Wohnout, Tata Bojs, Aneta Langerová nebo třeba Vypsaná fiXa. Součástí celého festivalu je i bohatý doprovodný program.

Budějcká Drbna připravila pro své čtenáře skvělou možnost, jak získat permanentku na oba dva dny. Stačí jen zodpovědět otázku a dva z vás se mohou těšit na vstupenku, která zahrnuje i večírek před samotným zahájením Open Air Musicfestu Přeštěnice.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může pět čtenářů vyhrát po dvou lístcích na Open Air Musicfest Přeštěnice. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do úterý 16. června následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Chinaski zahrají v pátek. Správně je tedy odpověď B.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Kateřina FilišteinováBarbora Šimánková, Michal Fučík, František Markes a David Chalupný. Blahopřejeme!

Který den zahraje na Open Air Musicfestu Přeštěnice kapela Chinaski?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.