pondělí 28. září 2020 Václav

Na Holkov se po roce vrací Alkehol s Harlejem

Rockový mejdan se už zítra rozpoutá na Letním parketu Holkov. Oblíbená akce, na které po roce znovu zahrají kapely Harlej nebo Alkehol, začíná ve 20 hodin. Budějcká Drbna má pro dva výherce jednoduché soutěže připraveny dva lístky, a tak mohou být její čtenáři přímo u toho!

Do areálu budete moci vstoupit už o hodinu dříve. Pro ty, kteří přijedou po vlastní ose automobilem, je připraven prostor za statkem na louce na parkování zdarma. Na akci se rovněž dostanete vlakem, když si nastoupíte do spoje z Budějc směr Kaplice a posléze vystoupíte na zastávce Velešín město, odkud to je pouhých 200 metrů. Dopravit se na místo můžete i autobusem, kdy při cestě do Kaplice vystoupíte na zastávce Holkov.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát po dvou lístcích na akci. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do dnešní 22. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Zpěvákem je Ota Hereš. Správně je odpověď B.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Josef Mikeš a Jaroslava Kohoutová. Blahopřejeme!

Jak se jmenuje zpěvák kapely Alkehol?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.