sobota 26. září 2020 Andrea

Bílé peklo pokračuje! Vyhrajte lupeny na volejbal

Páté semifinálové utkání volejbalové Uniqa extraligy čeká tento pátek hráče budějckého Jihostroje. Do Sportovní haly přijede potřetí v této sérii play-off Fatra Zlín. Jihočeši v případě vítězství postoupí do finále a zahrají si o zlato proti Liberci. Fanklub láká diváky do haly nejen soutěží o vstupenky.

„Přijďte všichni na volejbal v bílém, přichystáme další bílé peklo!“ zve příznivce hry pod vysokou sítí na zítřejší atraktivní mač šéf fanklubu českobudějovických volejbalistů Jan ‚Šumi‘ Čipera.

Pokud se chcete stát členem nedávno vzniklého Fanklubu VK České Budějovice, který se postupně rozrůstá, a navíc se chystáte na zbylá utkání letošní sezony, můžete využít zvýhodněné nabídky. Fanklub nabízí členství včetně permice do konce play-off za 300 Kč. Registrace probíhá na webu fanklubu.

Soutěž o vstupenky

Díky spolupráci Budějcké Drbny s fanklubem volejbalistů a Jihostrojem můžete soutěžit o 20 vstupenek na páteční duel se Zlínem. Lupeny si mezi sebe rozdělí deset vylosovaných čtenářů. Každý tedy dostane po dvou lístcích.

K účasti stačí pouze zaškrtnout jednu z možností v následujícím formuláři, vyplnit všechny osobní údaje a čekat na slosování, které proběhne v pátek ve 14 hodin. Jména všech výherců uveřejníme pod tímto článkem, tak sledujte Budějckou Drbnu!

SOUTĚŽ SKONČILA

Členové Fanklubu VK České Budějovice mají ve fanshopu slevu 15 %. Správně je tedy možnost C.

Po dvou vstupenkách na první dnešní semifinálový zápas se Zlínem vyhráli čtenáři Barbora Čapková, Markéta Samcová, Pavel Smeták, Michal Hnilička, Lenka Morová, Jiří Dvořák, Michaela Mrázová, Tereza Janečková, Marek Pitra a Kateřina Polívková. Blahopřejeme!

Všichni výherci si mohou vstupenky vyzvednout před zápasem na pokladně Sportovní haly!

Štítky volejbal, VK Jihostroj České Budějovice, VSC Fatra Zlín, Uniqa extraliga, play-off, semifinále, soutěž o vstupenky, bílé peklo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.