pondělí 28. září 2020 Václav

Degustační menu Hospůdky U Divadla mají své výherce

Poslední dobou ráda chodím do Hospůdky U Divadla. Najdete ji po levé straně cestou z náměstí k Jihočeskému divadlu a je poznat podle velkého skleněného okna, kterým je vidět přímo do přední části restaurace. Právě tam si ráda sedám, abych měla přehled a zároveň byla i vidět.

První dojem dělá Hospůdka ihned při příchodu. Příjemné čisté prostory a pozitivní atmosféra okamžitě hosty pohltí. Od té chvíle jsou už jenom unášeni na vlnkách pohody a dobré nálady. Příjemná a pohotová obsluha, která čte přání přímo z očí, je vždy ve správný čas na správném místě a dle výběru hostů přináší z kuchyně na talířích umělecká díla kuchařů z denní či stálé nabídky.

Za hřích tam nestojí pouze ryby, ale třeba telecí líčka pomalu dušená na červeném víně s bramborovým pyré, konfitované kachní stehno s restovanými domácími gnocchi na kachním sádle s cibulkou, česnekem a tymiánem s malým zeleninovým salátem, nebo některá ze specialit ze syrových mas a ryb. Na chuť si přijde opravdu každý!

Teď už je vám jasné, proč se mi v Hospůdce U Divadla tolik líbí? Protože jsem vždy maximálně spokojena, rozhodla jsem se pro vás ve spolupráci s Hospůdkou připravit soutěž o sedm poukazů na degustační menu pro dva o pěti chodech. Každý poukaz v neuvěřitelné hodnotě 2000 Kč je lákavou výhrou, mám pravdu? Zkrátka sedm dvojic se bude v Hospůdce olizovat až za ušima a vy můžete být jednou z nich.

Stačí správně vyplnit následující body soutěžního formuláře (pokud jste na mobilu, musíte se přepnout do klasického zobrazení). Nejdřív klikněte na tlačítko To se mi líbí, dále správně zodpovězte tři otázky a nakonec na sebe nezapomeňte zanechat telefon a e-mail, na kterém vás budeme informovat o novinkách, průběhu soutěže a vítězích. Kdybyste si náhodou nevěděli s otázkami rady, hledejte správné odpovědi na webových stránkách nebo facebooku Hospůdky. Ale pšššt, to jsme vám neřekli! cool Soutěž poběží do pátku 8. srpna.

Než přistoupíte k vyplňování soutěžních otázek, je první podmínkou účasti v soutěži, stát se fanouškem Hospůdky U Divadla. Klikněte na následující „To se mi líbí“

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím s podmínkami soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Hospůdka U Divadla se nachází v ulici Doktora Stejskala, denní menu obsahuje polévku a tři čerstvá jídla a tatarák z tuňáka tam připravují na japonský způsob. To byly správné odpovědi v soutěži s Budějckou Drbnou.

Sedm degustačních menu Hospůdky U Divadla tak má své výherce. Z několika stovek došlých odpovědí byli vylosování čtenáři Jindřich Švácha, Miroslav Černý, Jana Brožová, Rostislav Mařík, Zdeňka Bohoňková, Michal Chlubna a Anna Draxlerová. Výherce bude kontaktovat personál Hospůdky. Blahopřejeme!

Štítky Hospůdka U Divadla, České Budějovice, Doktora Stejskala, soutěž, poukaz, degustační menu

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hawky

Mňam kachnička.....

pátek, 1. srpna 2014, 13:54

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.