pátek 5. března 2021 Kazimír

Přijďte si na volejbal pro tištěnou Drbnu a omládněte!

Kromě kvalitního sportovního zážitku může každý z návštěvníků úvodních dvou finálových zápasů volejbalové Uniqa extraligy získat nové číslo tištěného občasníku Budějcké Drbny. Nebude ale jen tak ledajaké! Uvnitř bude ukryto překvapení, které ocení především něžná část publika.

Díky čtvrtému číslu tištěné Budějcké Drbny, které vyšlo tento týden, můžete i vy hrát o zajímavé ceny s Estetickým a regeneračním centrem Amaryllis.

Jak na to? V každém výtisku exkluzivně na zápase volejbalu mezi Jihostrojem a Ostravou bude vložen leták ERC Amaryllis. O přestávce pak moderátor vyhlásí zadání soutěže, která se bude odehrávat příští týden v předem neurčeném čase na webu Budějcké Drbny.

Jména všech, kteří se do soutěže o hodnotné ceny zapojí, potom budou slosována a tři výherci si užijí zkrášlovací návštěvu centra Amaryllis. Podmínkou uplatnění výhry bude, aby vylosovaní šťastlivci přišli na proceduru s tištěnou Drbnou a letákem ERC Amaryllis.

A o co se vlastně hraje?

1. cena: Omlazení obličeje pomocí kmenových buněk bipolární radiofrekvencí a omlazení těla pomocí unikátní technologie v jižních Čechách - termokryolipolýzou, neboli zmrazováním tukových buněk

2. cena: Omlazení obličeje endomasáží a radiofrekvencí - vpravování aktivních látek

3. cena: Omlazení obličeje přístrojem IPL - hydratace pleti

Tak neváhejte, přijďte podpořit budějcké volejbalisty a zapojte se do atraktivní soutěže s Budějckou Drbnou!

Štítky Estetické a regenerační centrum Amaryllis, soutěž s Budějckou Drbnou, volejbalové utkání Jihostroj - Ostrava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hawky

To nás bude asi víc po zimě :-)

pondělí, 22. dubna 2013, 18:38

Libor Vilímek

"omlazení těla pomocí unikátní technologie v jižních Čechách - termokryolipolýzou, neboli zmrazováním tukových buněk" -to by se mi hodilo na břicho :-)

neděle, 21. dubna 2013, 07:49

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.