neděle 27. září 2020 Jonáš

Ať se dobré děje. V Budějcích vystoupí Szidi Tobias

Členka bratislavského divadla Astorka Szidi Tobias dorazí již zítra do Domu kultury Metropol a svým pěveckým vystoupením jistojistě ohromí od 19 hodin budějcké publikum v divadelním sále. Vlastním jménem sedmačtyřicetiletá Sidónia Tobiášová je hlasem přirovnávána třeba k Haně Hegerové.

Z jejich písní, kterým dodává dramatický rozměr a emotivní vcítění, lze poznat příběhy obyčejných lidí. V jejím repertoáru si každý posluchač rozhodně vybere. Nezaměnitelná barva hlasu podtrhuje její silné charisma, což se projevuje i na atmosféře koncertů. Svým „chraplavým“ hlasem umí obsáhnout polomluvený projev i vyzpívat silné melodické pasáže. Na českou hudební scénu uvedla vynikající zpěvačku dvojice Hapka - Horáček.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát čtyři vstupenky, které si mezi sebe rozdělí dva čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane po dvou lístcích. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do středečního poledne následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Szidi Tobias se narodila v Kráľovském Chlmci. Správně je tedy možnost B.

Po dvou volných vstupenkách na koncert vyhrály čtenářky Jitka Jordanovová a Eva SchönbauerováBlahopřejeme!

Foto: Michal Hrubý

Štítky Szidi Tobias, Ať se dobré děje, vystoupení, zpěvačka, hudba, DK Metropol

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.