středa 27. ledna 2021 Ingrid

SOUTĚŽ: Boží hod s Leošem Marešem v Lucerně

Již dnes přijede do Budějc známý moderátor a také zpěvák Leoš Mareš. Každý, kterému už bylo 17 let, je o desáté hodiny večerní srdečně zván do Lucerny, která je s kapacitou 1200 lidí největší diskotékou ve městě. Díky Budějcké Drbně můžete na akci vyhrát pět volných vstupenek.

„Souhlasím s tím, že dnešní doba je podstatně těžší, než tomu bývalo dřív. O to víc si podle mého názoru lidé chtějí život užít, a proto není možné, aby dřívější centrum zábavy bylo dnes prázdné. Když jsou u marketů plná parkoviště, proč by nemohla být plná Lucerna?“ představuje svou filozofii manažer Lucerny Míra Černý.

Sám se totiž často setkává s názorem, že Lucerna není náměstí a nedá se naplnit. „Argumentují, že je špatná doba a lidé nemají peníze. Chytil jsem se ale myšlenky, že ‚všechno na světě jde‘ a jsem přesvědčen, že když něco fungovalo dřív, musí to fungovat i dnes,“ dodává Černý.

Sám proto spoléhá na daný program, přesný datum, dobrou informovanost veřejnosti a především životně důležitou potřebu společnosti - zábavu. „Dnešní párty s Leošem Marešem je pro mě takový test. Pokud bude úspěšný, rozhodně to není poslední akce, kterou jsem pro Budějčáky schopen uspořádat. Věřím, že Lucerna bude praskat ve švech!“ zmiňuje manažer Lucerny.

Leoš Mareš společně s Ivo Apfelem odstartují svou párty ve 22 hodin. Lístek stojí 120 Kč.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát pět vstupenek, které si mezi sebe rozdělí pět čtenářů. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do dnešní 16. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Leoš Mareš moderuje ranní show na Evropě 2. Správě tedy je možnost C.

Po jednom volném vstupu vyhrávají čtenáři Adéla Vithová, Klára Kožešníková, Josef Klauda, Martin Špelina a Dominika Kašparová. Blahopřejeme!

Foto: www.leosmares.cz

Štítky Lucerna České Budějovice, Leoš Mareš, Ivo Apfel

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.