sobota 16. ledna 2021 Ctirad

SOUTĚŽ: Na Střeleckém ostrově se představí Viktoria Žižkov!

Úvodní dějství Fotbalové národní ligy se hráčům Dynama vydařilo, když na svém vlastním trávníku udolali regionálního rivala - FC MAS Táborsko - výsledkem 2:0. Již zítra se svěřenci kouče Hoftycha představí na Střeleckém ostrově znovu. Do krajské metropole přijede Viktoria Žižkov.

Stejně jako před týdnem vám Budějcká Drbna přináší soutěž o volné vstupenky. Zodpovězte následující otázku do páteční 13. hodiny odpolední e-mailem na známou elektronickou adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkejte, zda budete vylosováni. Tři náhodně vybraní čtenáři získají po dvou lístcích na tento duel, který začíná zítra v 18 hodin.

Kdo dal první gól Dynama proti Táborsku?

A) Richard Kalod
B) Roman Lengyel
C) Rastislav Chmelo

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt. To proto, abychom se mohli s výherci bezprostředně po losování spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

První gól Dynama proti Táborsku vstřelil Rastislav Chmelo. Správně je tedy možnost C.

Po dvou volných vstupenkách na dnešní zápas Dynama proti Žižkovu získali čtenáři Lukáš Karbulka, Jitka Sladová a Miroslav Baloun. Blahopřejeme!

Vstupenky si kupujte s předstihem, doporučuje klub

Na základě vyhodnocení poznatků z prvního zápasu Fotbalové národní ligy připomíná vedení Dynama České Budějovice fanouškům, že je hned několik možností, jak si pořídit vstupenku před zápasem a vyhnout se tak frontám přímo na pokladnách.

„V týdnu před zápasem lze vstupenky zakoupit přímo na sekretariátu klubu v běžném předprodeji. Další možností pořízení je přímo z pohodlí domova online pomocí internetu. Předprodej vstupenek na Dynamo je součástí městského rezervačního systému CBSystem. Poslední možností je nákup lístku na kterémkoli ze třiadvaceti prodejních míst CBSystem po celém kraji,“ vysvětluje obchodní a marketingový manažer Dynama Radim Šupka.

V den zápasu je navíc možné si vstupenky pořídit již čtyři hodiny před výkopem utkání na hlavní pokladně u hlavního vstupu na stadion (z ulice E. Pittera). Dvě hodiny před zápasem jsou otevřené i ostatní tribuny.

„Minulý pátek jsme měli otevřeno celkem osm pokladen. Již druhou sezonu si mohou fanoušci sami vybírat přesné místo, kde chtějí sedět a následně je jim vstupenka tištěna přímo na pokladně. Proto je potřeba počítat s tím, že to vždy nějakou chvíli trvá a že na poslední chvíli příchozí fanoušci budou muset čekat. Proto prosíme diváky, aby využili některou z možností a zakoupili si vstupenky v předprodeji, nebo přišli na stadion včas a vyhnuli se tak případným komplikacím,“ dodává Šupka.

Štítky fotbal, SK Dynamo České Budějovice, FK Viktoria Žižkov, Fotbalová národní liga, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.