pátek 22. ledna 2021 Slavomír

Vánoční soutěž zná vítěze lístků na Giganty

Během letošních vánočních svátků můžete s Budějckou Drbnou soutěžit o šest volných vstupenek na unikátní výstavu trojrozměrných modelů pravěkých zvířat v životní velikosti Doba ledová - Giganti. Konečné pořadí určí svými hlasy čtenáři prostřednictvím veřejného hlasování.

ČTĚTE TAKÉ: Výstaviště bude až do února útočištěm Gigantů

Pošlete jakoukoliv fotku s vánoční tematikou - cvakněte stromeček, ozdoby, dárky, vaši přítelkyni v novém spodním prádle nebo nadšené děti s novou hračkou - my ji uveřejníme v galerii a necháme hlasovat registrované čtenáře, který snímek je nejlepší. Právě oni rozhodnou o vítězích pomocí tlačítka Hlasovat u každé fotky umístěné na webu www.budejckadrbna.cz.

Celkem šest volných vstupenek na výstavu Gigantů si mezi sebe rovným dílem rozdělí tři čtenáři (každý dostane po dvou lupenech), jejichž fotky získají největší počet hlasů. Od každého soutěžícího může být oceněna jen jedna fotka.

Počet facebookových ‚lajků‘ se do počtu hlasů nezapočítá, pomocí sociální sítě může každý soutěžící své snímky pouze propagovat mezi svými přáteli.

Vaše fotografie posílejte na e-mailovou adresu soutez@budejckadrbna.cz! Soutěž bude ukončena v pátek 3. ledna 2014 ve 14 hodin.

S ohledem na Etický kodex si organizátor soutěže vyhrazuje právo nepublikovat vulgární nebo pohoršující fotografie. Organizátor si dále vyhrazuje právo změnit pravidla v průběhu soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Úderem páteční 14. hodiny odpolední obdržely od registrovaných uživatelů Budějcké Drbny nejvíce hlasů fotografie Jarmily Haškové (52), Jana Peška (39) a Barbory Machové (23). Všichni tři získávají dvě vstupenky na výstavu Doba ledová - Giganti. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Vánoční soutěž s Drbnou

středa, 25. prosince 2013, 15:40

Soutěží Světla Zemanová
Soutěží E. Mondlová

Štítky Vánoční soutěž s Drbnou, Vánoce, svátky, soutěž, Giganti, vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.