pátek 22. ledna 2021 Slavomír

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na zápas Dynama se Spartou!

Už zítra vyběhnou na trávník Střeleckého ostrova hráči jako Jarošík, Lafata, Kadlec, Zápotočný nebo Kweuke. Do Budějc totiž přijede k druhému utkání jarní části sezony pražská Sparta. Účastník Evropské ligy poměří síly s domácím Dynamem, které bojuje o záchranu Gambrinus ligy.

Zatímco pro vás Budějcká Drbna připravuje předzápasové preview pořízené v kabině fotbalistů Českých Budějovic, vy můžete soutěžit o šest volných vstupenek.

Odpovězte do pátečního poledne na následující otázku e-mailem na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkejte, zda budete vylosováni. Tři náhodně vybraní čtenáři získají po dvou lístcích na tento prestižní duel, který začíná zítra ve 20.15 hodin.

Jakého původu jsou nové posily Dynama Mkoyan a Malakyan?

A) Irák
B) Turkmenistán
C) Arménie

Do zprávy nezapomeňte připsat vaše jméno a telefonický kontakt. To proto, abychom se mohli s výherci bezprostředně po losování spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Fotbalisté Hrayr Mkoyan a Edgar Malakyan jsou Arménci. Správně tedy byla možnost C.

Při losování výherců se štěstí usmálo na čtenáře Jakuba Brůžka, Petra Nováka a Ivanu Marešovou. Všichni získávání po dvou volných lupenech na dnešní duel Dynama proti Spartě Praha. Blahopřejeme!

Štítky fotbal, SK Dynamo České Budějovice, AC Sparta Praha, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.