pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Václav Koubek: Originální písničkář zpátky v Budějcích

Mighty Bar Velbloud zve na další příjemný hudební večer. Dnes od 21 hodin vystoupí v tomto známém budějckém klubu originální písničkář Václav Koubek. Stejně jako v minulých týdnech, i tentokrát si můžete díky Budějcké Drbně vyhrát na blížící se představení volné vstupenky.

Vystudoval vysokou školu strojní v Liberci. Pracoval pro televizi, jako asistent střihu, u filmu jako asistent režie, prošel řadou divadel a zůstal u svobodného povolání. Tak zní úvod biografie na oficiálních internetových stránkách Václava Koubka. A vystihuje ho téměř dokonale.

Václav Koubek je všestranný nezávislý umělec. Široké veřejnosti je znám hlavně jako originální písničkář s akordeonem, nenapodobitelným vokálem a velmi inteligentní lyrikou.

Kromě skládání písní se však věnuje i psaní povídek (jejichž čtením zpestřuje svá koncertní vystoupení), pohádek, scénářů divadelních her a filmů.

Václav Koubek patří k nejvýraznějším osobnostem svého žánru a těší se velké popularitě napříč širokým věkovým spektrem svých posluchačů.

Soutěž o vstupenky

Dva vylosovaní čtenáři, kteří odpoví správně na následující otázku prostřednictvím e-mailu soutez@budejckadrbna.cz, získají každý po dvou volných vstupech. Jeden má hodnotu 130 Kč. Soutěž trvá do dnešní 16. hodiny odpolední.

Ve které vesnici na Táborsku má Václav Koubek hudební klub?

Do zprávy nezapomeňte uvést vaše jméno a telefonický kontakt, ať můžeme výherce bezprostředně po losování kontaktovat.

Tisková zpráva
Foto: www.vaclavkoubek.cz

Štítky Václav Koubek, Mighty Bar Velbloud, koncert

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.