úterý 25. února 2020 Liliana

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Super adrenalinová novinka léta! První lanový okruh pro dvojice na jihu Čech nabízí Hluboká

Užijte si adrenalinovou novinku léta. Vyzkoušejte si nové lanové překážky převážně pro dvojice ve Sportovně relaxačních areálu v Hluboké nad Vltavou. Tamní Adrenalin park s lanovým okruhem, který byl v letních měsících zrekonstruován a přibyl tak další technický okruh pro všechny nadšence lanových parků.

Sportovně relaxační areál v Hluboké nad Vltavou se řadí mezi nejkomplexnější sportoviště v České republice. Návštěvníci se rádi vrací nejen za chvilkami pohody, relaxu a zábavy, ale v neposlední řadě i díky sportovním možnostem, kterých má areál v zásobě hned několik. Mezi oblíbené aktivity patří Adrenalin park s lanovým okruhem, který byl v letních měsících zrekonstruován a přibyl tak další technický okruh pro všechny nadšence lanových parků.

Technický okruh

K Adrenalin parku patří velký lanový okruh, dětský lanáček, velký sjezd a nově i technický okruh, který je součástí velkého lanového okruhu, ale může být i samostatnou atrakcí. Mezi nové speciální mechanické překážky technického okruhu patří mechanické zámky, páky, kladky, kladiny i fendry. Technický okruh bude náročnější, tudíž vhodný pro milovníky adrenalinu. Vyzkoušet si můžete hned několik lanových překážek ve výšce osm metrů, které vás postupně dovedou k zemi. Zakončit je můžete velkým sjezdem. Okruh je přístupný pro děti od dvanácti let, s výškou od 140 centimetrů.

Přijeďte si do Adrenalin parku užít chvíle rodinné pohody a změřit svoje síly. Lanový okruh čeká na vás návštěvu.

Ceník Adrenalin parku najdete na webových stránkách Sportovně relaxačního areálu.

PR text

Štítky společnost, relax, adrenalin, park, Hluboká nad Vltavou

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.