úterý 18. února 2020 Gizela

Zvolte AdventStar! Vítězové vystoupí na náměstí

Program Budějovického adventu bude ve středu 17. prosince patřit hudebním talentům. Den s Budějckou Drbnou nabídne kapelám a sólovým interpretům, kteří na scéně působí maximálně pět let, možnost zahrát si na náměstí Přemysla Otakara II. O vítězích rozhodne hlasování čtenářů.

Během uplynulých třech týdnů se mohli zájemci o vystoupení na budějckém náměstí přihlásit, nyní přichází na řadu jejich fanoušci a čtenáři. Právě oni totiž určí trojici vítězů soutěže AdventStar. Celkem se přihlásilo a splnilo pravidla 22 kapel nebo sólistů z celé republiky!

Hlasovat budou registrovaní čtenáři výhradně na webu Budějcké Drbny ve fotogalerii složené ze snímků všech přihlášených interpretů prostřednictvím výrazného červeného tlačítka „Hlasovat“, a to od pondělí 24. listopadu 2014 do neděle 7. prosince 2014.

Registraci, díky které může každý čtenář podpořit každého soutěžícího za celou dobu pouze jednou, lze provést v záhlaví Budějcké Drbny hned dvěma různými způsoby. Pozor! Facebookové „To se mi líbí“ bude sloužit pouze k propagaci jednotlivých soutěžících, o pořadí nijak nerozhoduje.

HLASOVÁNÍ SKONČILO! VÍTĚZE VYHLÁSÍME JIŽ BRZY

Tři soutěžící, kteří od čtenářů obdrží největší počet hlasů, zahrají 17. prosince na náměstí při Dni s Budějckou Drbnou před všemi návštěvníky Budějovického adventu.

A kdo se vlastně uchází o titul letošní AdventStar? Interprety jsme seřadili podle abecedy a každému jsme vytvořili vlastní profil, kde kromě jeho fotografie najdete i pár informací o něm, ukázku z jeho tvorby a samozřejmě odkaz, kde hlasovat. Tak pojďme na to!

Nominovaní interpreti AdventStar 2014

HLASOVÁNÍ: Nominovaní interpreti AdventStar 2014

pondělí, 24. listopadu 2014, 08:30

Bags
Brutální jahoda

Štítky AdventStar, Budějovický advent, Den s Budějckou Drbnou, hlasování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.