Jen malá chvilka nepozornosti vedla k smrti teprve dvouletého chlapce z Písku. Ten se během několika málo minut dostal z domu k bazénu, ve kterém se začal topit. Na následky zranění bohužel v nemocnici zemřel. Během prázdnin se jedná o třetí podobný případ.
K tragické události došlo ve čtvrtek 9.srpna odpoledne v Písku. „Teprve dvouletý chlapec se na pár minut ztratil z dohledu k bazénu. V něm se začal topit a na následky tonutí bohužel v nemocnici zemřel,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.
Během prázdnin se jedná o třetí případ tonutí dětí na Písecku. „Letošní parné léto láká k trávení volného času u vody a u rodinných bazénů na zahradách, což s sebou bohužel přináší i rizika. Apelujeme na širokou veřejnost, a především na rodiče malých dětí, aby nenechávali své ratolesti bez dozoru. I několik málo minut stačí k tomu, aby se dostaly do život ohrožujících situací, které mohou končit tragicky,“ upozornila Ingrišová.
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.