So 29. 8. 2026Evelína
Krimi

Po páru na fotografii pátrá policie. Mohl by se pohybovat v Táboře

E[email protected]1 minuta čtení20. 2. 2019, 12:22
Policie pátrá po dvojici na fotce.
Policie pátrá po dvojici na fotce. · Foto: Koláž Budějcké Drbny a Policie České republiky

Táborští policisté pátrají po dvojici, která by mohla pomoct při objasnění jednoho z vyšetřovaných případů. Mladý pár se měl na začátku února pohybovat na Husově náměstí v Táboře.

Fotografii páru se podařilo získat při šetření jednoho z případů. Jejich svědectví by mohlo pomoct k jeho objasnění. „Podle dostupných informací se mladý pár pohyboval v pátek 8. února kolem poledne na Husově náměstí v Táboře,“ popsal policejní mluvčí Miroslav Doubek. 

Policie žádá zachyceného muže a ženu, aby se přihlásili na táborské služebně v Divadelní ulici nebo na telefonní lince 974 238 700. „Zároveň žádáme každého, kdo by uvedený mladý pár na fotografii poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, aby tyto informace sdělil táborským policistům na výše uvedených kontaktech,“ doplnil Doubek.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
V Horní Plané srazil vlak koloběžkáře. Muže transportoval do nemocnice vrtulníkDoprava

V Horní Plané srazil vlak koloběžkáře. Muže transportoval do nemocnice vrtulník

K nehodě došlo v pátek kolem poledne na železničním přejezdu v Horní Plané. Koloběžkář se tam střetl s projíždějícím vlakem. Zraněného muže záchranáři letecky přepravili do českobudějovické nemocnice. Provoz na trati byl kvůli zásahu zastaven.

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitkůSpolečnost

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitků

Chcete si užít den plný pohybu, zábavy a rodinné pohody? V sobotu 12. září 2026 se uskuteční už 7. ročník ČEZ Family Run Aquapalace Praha. Rekreační běh propojí sportovní zážitek s příjemnou rodinnou atmosférou a pestrým doprovodným programem. Účastníci navíc za dokončení sedmikilometrové trasy získají celodenní vstupenku do Vodního světa Aquapalace Praha. Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook