pátek 7. října 2022 Justýna

Nadávky, fyzické napadání a pronásledování. Pětadvacetiletý muž měl týrat svoji přítelkyni

Až čtyři roky za mřížemi hrozí pětadvacetiletému muži, který měl na Jindřichohradecku týrat svoji přítelkyni. Kromě slovního napadaní ji měl i bít, zakazovat návštěvy, pronásledovat a nutit k sexu. To vše navíc před jejími nezletilými dětmi. Vyšetřovatel navrhnul, aby byl muž vzat do vazby.

Pětadvacetiletý muž z Jindřichova Hradce se měl podle policie chovat jako smyslů zbavený. „Od jara loňského roku týral ve společně obývaném bytě svoji družku. Nejen, že jí nadával, vyhrožoval zmlácením, ale také jí kontroloval telefon, mazal všechny aplikace umožňující komunikaci, zakazoval jí přátele, návštěvy a nutil ji k sexu. Toto týrání probíhalo před jejími nezletilými dětmi. Vše vygradovalo, když nastoupila jako řidička autobusu,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner

Muž měl ženu pronásledovat na její pravidelné lince, kontroloval jí rozpis služeb a na konci března jí přímo v autobuse napadnul. Svou agresi pak obrátil i proti přivolaným policistům. „Pachatel byl proto zpacifikován a zadržen,“ doplnil Matzner. K tomu všemu měl muž v den napadení ukrást cizí auto se kterým havaroval.

Agresivní a žárlivý útočník byl vyšetřovatelem obviněn z neoprávněného užívání cizí věci, týrání osoby žijící ve společném obydlí a násilí proti úřední osobě. Muž by měl být navíc vzat do vazby. Muži hrozí až čtyři roky za mřížemi.

Foto pixabay.com

Štítky policie, krimi, týrání, Jindřichův Hradec

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.