Počasí dnes31 °C, zítra26 °C
Pondělí 15. července 2024  |  Svátek má Jindřich
Bez reklam

Opilý muž šel navštívit svou bývalou ženu, vykopl dveře od bytu a zničil vybavení za 70 tisíc

Dačičtí policisté řešili v sobotu ve čtvrt na jedenáct večer agresora, který se rozhodl, že navštíví svou bývalou ženu. Muž ale nečekal, až mu někdo otevře a dveře od bytu vykopl. V bytě pak svou bývalou ženu a jejího nynějšího partnera fyzicky napadl. Navíc zničil vybavení za zhruba 70 tisíc korun. Policisté navíc zjistili, že agresor byl silně opilý.

Muž vykopl vstupní dveře a vešel dovnitř, kde měl fyzicky napadnout bývalou ženu i jejího přítele. Přitom měl poškodit vnitřní zařízení bytu i věci obou napadených. Ničením věcí měl napáchat škodu za nejméně 70 tisíc korun.

„Přivolaní dačičtí policisté přímo v bytě zadrželi zjevně podnapilého a agresivního podezřelého muže. Ten při zkoušce na alkohol nadýchal přes 2,10 promile alkoholu. Za doprovodu policistů skončil agresor na záchytce,“ popsala tisková mluvčí policie Hana Millerová.

Muž teď bude mít rozhodně co vysvětlovat. Za přečin poškození cizí věci a porušování domovní svobody ho čekají nemalé problémy.  

Foto pixabay.com

Štítky napadení, agresor, policie, Jindřichův Hradec

Opilý muž šel navštívit svou bývalou ženu, vykopl dveře od bytu a zničil vybavení za 70 tisíc  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.