sobota 3. prosince 2022 Svatoslav

Při dopravní nehodě v Roudném se zranilo osm lidí

Dopravní policisté řešili v sobotu večer dopravní nehodu, která se stala v Roudném. Došlo tam ke střetu dvou osobních aut. Na místě zůstalo osm zraněných lidí, které ošetřili záchranáři.

Nehoda se stala v sobotu večer v obci Roudné. Na vině je s největší pravděpodobností nedání přednosti v jízdě. „Řidič osobáku jedoucí po místní komunikaci od fotbalového stadionu, kdy při vjíždění na silnici pravděpodobně nedal přednost v jízdě řidiči osobního vozidla tovární značky Volkswagen Golf, jedoucího od Roudného na Plav,“ popsal tiskový mluvčí policie Milan Bajcura.

Řidič osobáku nestačil včas zareagovat a došlo ke střetu. „Ve vozidle Volkswagen se zranila osádka všech pěti osob a v Octavii tři osoby. O všechny se postarali příslušníci Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje,“ dodal Bajcura.

Provedená zkouška na alkohol byla u obou řidičů negativní. U aut nebyla zjištěna žádná technická závada. Dopravní policisté po zadokumentování ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.

Foto pcr.cz

Štítky nehoda, zranění, policie, České Budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.