Brigádnice nakradla v obchodě věci za osm tisíc korun. Policii předala dívku ostraha

Autoři | Foto

Na netradiční vánoční nákupy vyrazila před svátky brigádnice jednoho z obchodních domů v Budějcích. Mladá dívka si během směny nabrala potraviny, drogerii a vánoční dárky. Za zboží nezaplatila, schovala ho do batohu a chtěla s ním po práci odejít. Zlodějku ale zadržela ostraha obchodu a předala ji policii.

Devatenáctiletá brigádnice se rozhodla pojmout vánoční nákupy po svém.  „V pondělí 23. listopadu si po regálech v obchodě nabrala několik druhů potravin a drogerie. Přibrala také žrádlo pro psy a pravděpodobně dárky pro partnera, mikinu a tričko značky Nike a boxerky,“ popsal policejní mluvčí Jiří Matzner.

Nakradené zboží si schovala do batohu a po směně s ním chtěla odejít. Její plány jí ale překazila ostraha prodejny, která dívku před odchodem zadržela a předala policii. 

„Žena ukradla věci za více jak osm tisíc korun, bude se zodpovídat z krádeže. Případ vyšetřují policisté z obvodního oddělení Čtyři Dvory,“ uzavřel mluvčí.

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky krimi, krádež, zloděj, České Budějovice, obchod, policie, Nike, Čtyři Dvory

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.