sobota 25. ledna 2020 Miloš

Tak pojďte, jsem nesmrtelnej, křičel agresor s vrtačkou v ruce na policisty

Českobudějovičtí policisté vyjížděli ve čtvrtek k agresivnímu muži, který z okna vyhazoval různé odpadky a věci. Podle sousedky se navíc choval dost divně a agresivně. Hlídky, které na místo přijely, uviděly v prvním patře muže, který v jedné ruce držel nůž a v druhé vrtačku. Proti policistům se vydal se slovy „Tak pojďte! Jsem nesmrtelnej!“.

K agresorovi vyjížděly ve čtvrtek kolem desáté hodiny dopoledne do ulice Kněžská dvě policejní hlídky. Na místo je přivolala sousedka s tím, že muž, který bydlí nad ní, se chová dost divně.

„Na místo vyjely dvě hlídky policistů, které oznamovatelka pustila do domu a ukázala jim dvorek, na kterém byly vyházeny odpadky a další věci. Policisté v prvním patře spatřili muže, který držel v jedné ruce nůž a v druhé vrtačku. Na výzvy policistů, aby svého jednání zanechal a odhodil věci, které má v ruce, reagoval tím, že upustil nůž a se zapnutou vrtačkou se vydal proti nim se slovy „Tak pojďte! Jsem nesmrtelnej!“ uvedla tisková mluvčí policie Lenka Krausová.

Policisté agresivního muže, který se během zákroku aktivně bránil, kopal je a snažil se jim vzít zbraň, zpacifikovali a předali do péče záchranářům. Případ si převzali kriminalisté, kteří čtyřiapadesátiletého muže podezírají ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky agresor, policie, České Budějovice, vrtačka, útok

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.