pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Stopařka obrala řidiče o patnáct tisíc. Po její totožnosti teď pátrá policie

Známé rčení „pro dobrotu na žebrotu“ se ve středu potvrdilo muži, který se rozhodl v pozdních odpoledních hodinách svézt stopařku z Jindřichova Hradce do Třeboně. Poté, co vystoupila z jeho automobilu, přišel řidič na to, že mu v peněžence chybí 15 tisíc korun.

„Při cestě z Jindřichova Hradce do Třeboně před prodejnu Penny Market, využila nestřeženého okamžiku a přisvojila si finanční hotovost, kterou vyjmula z peněženky, jenž byla uschována ve volně odložené bundě, právě na zadním sedadle vozidla,“ potvrdila mluvčí policie Hana Millerová.

Následně žena peněženku vrátila zpět do bundy. „Občané Jindřichova Hradce, kteří jste viděli stopovat neznámou ženu v ulici Vídeňská a můžete jí popsat, sdělte své poznatky jindřichohradeckým policistům cestou tísňové linky policie 158,“ uzavřela mluvčí.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Jan Luxík

Štítky Třeboň, Jindřichův Hradec, Policie ČR, stopařka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Stanislav Janeček

Ja měl o den dřiv zkušenost ale naštěsti bez ztraty penez.

pátek, 8. ledna 2021, 13:08

Čertus Luciferus

Pamatuji si dobře že jako voják v roce 1988 jsem šel pěšky z Ves.nad Lužnicí do Kardšky pěšky a nikdo mne nesvezl, prostě tak,dnes bych ani já nikoho nesvezl a nepomohl nikomu ani za nic. Vykašlat se na lidi a kopat jen za sebe, stejnak z toho kouká vždy problém zavřít oči nic nevím ,nic nemám.

čtvrtek, 7. ledna 2021, 22:24

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.