Čt 13. 8. 2026Alena
Krimi

Rodina ze Záblatí zmizela. Neví o nich už dva měsíce

PPavKac1 minuta čtení5. 8. 2013, 21:20
Manželé Jitka a Lukáš Městeckých ze Záblatí byli viděni naposledy 6. června
Manželé Jitka a Lukáš Městeckých ze Záblatí byli viděni naposledy 6. června

Malá vesnička poblíž Dřítně na Budějcku postrádá své čtyři obyvatele. Rodina Městeckých ze Záblatí odtud zmizela už 6. června a od té doby o nich nikdo neví. Policisté po manželích Jitce (28) a Lukášovi (31) a jejich dvou malých dcerkách Nikole (2) a Natalii (1) pátrá od konce července.

Naposledy byli Městeckých viděni před dvěma měsíci právě v Záblatí. „Údajně měli odjet vozidlem značky Škoda Felicia červené barvy a nezjištěné registrační značky neznámo kam. Z dosavadního šetření vyplývá, že by se měli pohybovat na území České republiky,“ řekla mluvčí jihočeské policie Štěpánka Uhlířová.

Pokud máte o rodině jakékoliv informace, zavolejte na linku 158.

AKTUALIZOVÁNO: Pátrání bylo úspěšné! Díky všímavým občanům byla rodina Městeckých vypátrána dnes v Týně nad Vltavou.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítáDoprava

Nákladní letadla zatím z Budějc nevyletí. Amazon s nimi nepočítá

Výstavba velké logistické haly Amazon u Boršova nad Vltavou se přibližuje. Přestože areál vzniká nedaleko budějovického letiště, investor nepočítá s tím, že by se využívala nákladní letecká doprava. Vedení letiště ovšem potvrdilo, že o cargo provozu v budoucnu uvažuje.

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korunSpolečnost

Kampus VŠTE prochází rozsáhlou modernizací za desítky milionů korun

Areál Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích během léta prochází významnou proměnou. Škola realizuje rozsáhlé stavební úpravy a modernizaci vybraných budov, jejichž cílem je rozšířit výukové kapacity, zlepšit komfort studentů i zaměstnanců a dále posílit bezbariérovost celého kampusu.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook